Kalendarz

Październik 2018
P W Ś C P S N
« kwi    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Sponsorzy

Dziękujemy naszym sponsorom:

Antoni Madro

Tadeusz Krafft

Marek Placek

Krzysztof Lasek

Marek Rządkowski

Chester Piłat

Wyniki meczów

04/29/18
Youths vs RoyCrac 1:2
Br. Medvwc, Kosmala

05/06/18
RoyCrac vs Hellenic 5:0
Br. Lasek 2,Sowacki,
Medvec,Wawrzyńczyk

05/20/18
Wings vs RoyCrac 0:4
Br. Wałega3,Wawrzyńczyk

06/03/18
RoyCrac vs. International 2:1
Br. Wałega 2

06/17/18
RoyCrac vs. Victoria 0:0

06/24/18
International vs RoyCrac 0:0

07/01/18
Connection vs RoyCrac 1:2
Br. Wałega ,Motolko

07/08/18
RoyCrac vs.Connection 3:1
Br. Wałega ,Wawrzyniak,Pudełko

07/31/18
Green White vs RoyCrac 3:3
Br. Kołodziej 2,Pudełko

09/16/18
Victoria vs RoyCrac 2:4
Br. Kołodziej 1,Pudełko2, Wałega1

09/23/18
RoyCrac vs. Youths 6:0
Br. Pawula 4, Wałega2

09/30/18
RoyCrac vs Wings 3:0
Walkower

10/07/18
RoyCrac vs Guinness 3:0
Walkower

10/14/18
RoyCrac vs. Green White 1:3
Br. T. Ryan

Garga Leszek – Royal Wawel obecnie  Over 40 & 50L.Garga

1963 -Turniej dzikich drużyn-

trampkarze Cracovia Kraków

1973 – WSP Kraków

1985 – Kalwarinka Liga oldboji

2000 – Royal Wawel – Over 40

2003 – 2006  Podhale

2007 -  Royal Wawel Over 50

__________________________________________________________________________________

Galik Henry – obecnie  Podhale Over 40H.Galik

Eagles  – Open

Royal Wawel -over 30 & 40

__________________________________________________________________________________

Guzik Adam – obecnie Royal Wawel  Over 50A.Guzik

1963 – 1986  AAC-Eagles

1986 – 2009 Molex

2009 ………Royal Wawel Over 50

___________________________________________________________________________________

Gieroń  Jan J. Gieroń

Royal Wawel over 30 & 40 wyporzyczany na turnieje

___________________________________________________________________________________

Goliński  Krzysztof K.Golinski

1996  -  2000    R0yal Wawel – 30
___________________________________________________________________________________