Guinness vs. RoyCra vs. 2:3
Br. Wałęga, Pudełko, Samobójcza

Sezon 2018

10/31/18

W zaległym meczu z Rams nic nie wydarzyło się szczególnego , goście oddali punkty i tym sposobem ROYALCRACOVIA ponownie

MISTRZ  LIGI MSL w sezonie 2018 !!!  Gratulacje !!!

10/21/18

Najmniejszy wymiar kary !!!

Goście przyjechali nie w pełnym składzie !

10/14/18

No niestety wpadka ,chociaż w/g naocznych świadków drużyna Green White była lepsza !

RoyalCracovia  vs. Green White  1: 3

Mecz rozpoczął się od huraganowych ataków Green White, którzy przyjechali w najsilniejszym składzie, ponadto wzmocnieni  zawodnikami z drużyny Over40.
Po kwadransie mecz się wyrównał
i nasz zespół przeprowadził kilka kontrataków zakończonych groźnymi strzalami. Niestety nieporozumienia i niefrasobliwość w obronie podarowały dwa gole przeciwnikom.
Po przerwie Royal Cracovia miał wiele sytuacji bramkowych ale wykorzystali tylko jedną, z rzutu wolnego ładnie strzelił w samo okienko Tom Ryan.
Sklad RoyalCracovia:

Lukasiak,Warias,Ryan,Mietus,Pytel,Sowacki,Paluszek,Kosmala,Lasek,Drabik,Walega.
Ponadto grali:Wawrzynczyk,Orszulak,Motolko,Pudelko,Kaczynski,Krakowiak,Ptak.

RoyalCracovia  vs. Youths  6:0

Wynik odzwierciedla to co działo się na boisku, w zasadzie gra do jednej bramki , a wydawało się ze Youths przysporzy więcej kłopotów RoyCrac, ponieważ ostatnie wyniki mieli b. dobre. No cóż piłka jest okrągła ale nie raz zawodnicy zawodzą. W przypadku RoyCrac Wałęga miał szanse wpisać sie na liste strzelców przynajmniej 5 razy !

Bramki: Pawula 4, Wałega 2

Skład: Łukasik,Blajda,Paloushek,Warias,Miętus,Sowacki,Kołodziej,Pytel,Lasek,Pawula,Wałęga,

Kaczyński,Ptak,Krakowiak,Krasowski,Orszulak,

09/16/18

Victoria  vs RoyalCracovia  2:4

W pierwszym meczu drugiego sezonu 2018 w derbach Chicago, RoyalCracovia zdecydowanie lepsza !

Mecz stał na dobrym poziomie ,ale więcej składnych akcji prowadzili piłkarze RoyCrac i sworzyli więcej sytuacji strzeleckich co zaowocowało w bramkach.

Dwie na koncie Roberta Pudełko, po jednej Wałega i Kołodziej

Skład: Łukasik, Blajda, Warjas, Mietus, Paloushek, Sowacki, Wozniak, Kołodziej, Drabik, Pudełko, Wałęga

Krasowski, Kaczyński, Motolko, Orszulak, Ptak, Lasek,

07/31/18

W zaległy meczu z Green White  piłkarze RoyCrac pokazali na co ich stać , szkoda że to wspaniałe widowisko popsuł sędzia ,który w tym dniu nie miał swojego dnia! Dyktowane przez niego decyzje nie miały żadnego odzwierciedlenia to co działo sie na boisku, no ale nic już nie zrobimy. RoyCrac już po 20 minutach prowadzili 2:0 ,ale podyktowany karny dla drużyny Green White (wymysł chyba z kosmosu) sprawił że do przerwy było 2:1. W drugiej części spotkania RoyCrac znowu pokazują moc i robi się 3:1 ,Po jednym z rajdów Roberta Pudełki i  sfałlowaniu go w polu karnym sędzia tym razem nie dopatrzył sie ewidentnego przewinienia ,gospodarze ruszyli bardziej ostro na połowe RoyCrac i zdołali strzelić kontaktową bramkę na 5 minut przed końcem meczu, I teraz nastąpił popis sędziego, stale odgwizdywane przewinienia w okolice 16-ki RoyCrac dały upragniony efekt w postaci wyrównania na 3:3 w doliczonym czasie ,mecz zakonczył sie po 49 minutach gry !

Bramki: J. Kołodziej 2, R. Pudełko

Cała drużyna zasłużyła na słowa uznania i duże brawa, bo była to walka nie tylko z b.dobrze grąjacą drużyną Green White

ale i z sędzią tego spotkania !

Skład: Łukasik,Paloushek,Warjas,Mietus,Blajda,Sowacki,Pawula,Wawrzyńczyk,Kołodziej,Wałęga,Pudełko

Motolko,Drabik,Lasek,Ptak,Orszulak,Ulmaniec,Krakowiak,Lasek,Kaczyński,Krasowski

07/08/18

RoyalCracovia vs. Connection

To był najlepszy mesz sezony w wykonaniu RoyalCracovia , walka na całym boisku , charyzma ,niezłe akcje !

W ciagu pierwszych 15 minut RoyCrac prowadzili juz 2:0 i tak sie utrzymał wynik do przerwy . Po przerwie rywale troszke przycisnęli tempo ,ale obrona RoyCrac radziła sobie , co prawda przy stanie 3:0 rywali zdołali strzelic jedną bramkę ale to było wszystko na co było ich stać w tym dniu.

Bramki: Wawrzyńczyk,Pudełko,Wałęga

Skład: Łukasik,Paloushek,Wozniak,Mietus,Orszulak,Sowacki,Pawula,Wawrzyńczyk,Krasowski,Wałęga,Pudełko

Kaczyński,Motolko,Lasek,Ptak,Blajda,Ulmaniec,Krakowiak,Lasek,Kaczyński

07/01/18

Connection vs.RoyalCracovia

No to już było zupełnie inne widowisko , więcej strzałów a co za tym idzie „zwycięztwo ” i to cenne !!!

Krótki lider naszej ligi, (Connection) musiał uznać tym razem wyższość RoyalCracovi.

Dobra gra całego zspołu we wszystkich formacjach dała oczekiwany rezultat.

Tak więc RoyalCracovia znów na pozycji lidera w lidze MSL !

Skład: Łukasik,Blajda,Warjas,Miętus,Wożniak,Sowacki,Paloushek,Drabik,Pawula, Pudełko,Wałęga

Lasek,Motolko,Kaczyński,Ulmaniec,Krasowski

06/24/18

Internnational vs. RoyalCracovia

Niemoc ,niemoc i jeszcze raz niemoc strzelecka !

Tylko tak to spotkanie z drużyną International można opisać ,oczywiście chodzi tu o drużynę RoyalCracovia !!!

Skład: Łukasik,Blajda,Ryan,Miętus,Ulmaniec,Warjas,Paloushek,Sowacki,Drabik,Motolko,Pawula,

Wożniak,Krakowiak,Orszulak,Lasek,Kaczynski,Krasowski

06/17/18

W derbach Chicago pomiędzy RoyCrac a Victorią Chicago padł wynik bezbramkowy, i to chyba za sprawą pogody !

Straszny upał dał się we znaki obydwu drużynom co odzwierciedla wynik , jednym słowem męczarnie z dwóch stron !

skład: Łukasik,Blajda,Ryan,Miętus, Drabik,Sowacki,Ulmaniec,Warjas,Paloushek, Wałega,Pawula

Lasek,Motolko,Krakowiak,Orszulak,Wożniak,Kaczyński

06/03/18

RoyCrac w pojedynku z International wydawał się być faworytem spotkania ,ale przyszło im to jednak ciężko wywalczyć, mimo że pierwsze 20 minut to swietna gra całego zespołu, ale jednak pózniej dał sie zauważyć haos i nie skuteczność. Dwie szybkie bramki strzelone przez Wałęge nie przestraszyło to wcale przeciwnika ,wręcz przeciwnie poderwało ich do walki i nawiazali równorzędną walke udokumentowując zdobyciem bramki. I tak skończyła sie pierwsza połowa. Druga to ciągłe ataki na jedną i na drugą bramke ale bez rezultatów, na czym skorzystali zawodnicy RoyCrac.

Br. Wałega 2

Skład: Łukasik,Blajda,Ryan,Mietus,Drabik,Sowacki,Paloushek,Ptak,Motolko, Pawula,Wałega, Ulmaniec, Lasek, Kaczyński

05/20/18

Wings vs. RoyalCracovia

Tym razem pogoda też nie sprzyjała zawodnikom ale udało się rozegrać spotkanie i był to b. dobry występ piłkarzy RoyCrac.

Piłkarze Wings nie mieli dużo do pokazania w tym meczu, a mądra gra całego zespołu odzwierciedliła wynik spotkania, najpierw Wawrzyńczyk otworzył wynik meczu a potem Wałęga podwyzszył na 2:0 i z takim dorobkiem piłkarze schodzili na przerwe. Po przerwie Wałęga dołożył jeszcze dwie bramki i ustalił końcowy wynik .

Br. Wałęga 3, Wawrzyńczyk

Skład: Łukasik,Ryan,Blajda,Warjas,Tomczyk, Sowacki,Wawrzyńczyk,Paloushek,Ptak,Motolko,Wałęga

Krasowski,Kaczyński,Soja,Orszulak

05/13/18

Mecz ligowy RoyCrac z  Green White został odwołany ze względu na zły stan nawierzchni boiska !

05/06/18

Bez męczarni ,przy pięknej pogodzie i normalnym boisku RoyCrac nie dali szans Hellenic, wygrywając 5:0 (3:0)

Właściwie to gra była na jednej połowie , Hellenic co prawda od czasu do czasu próbowali zagrozić bramce RoyCrac ale wszystko rozbijało sie tuż przed 16-ką. Najpierw Lasek otworzył wynik po solowej akcji, pózniej Sowacki zaskoczył bramkarza z rzutu rożnego , a do szatni Nedvec strzelił w samo okienko.

Druga połowa to kontrolowanie gry na całym boisku i udział wszystkich rezerwowych zawodników w grze !

Dalsze bramki to za sprawą Wawrzyniaka i Laska

Br. Lasek 2, Medvec,Sowacki,Wawrzyniak

Skład:

Łukasik, Blajda, Ryan,Warjas,Miętus, Paloushek, Wawrzyńczyk,Sowacki, Medvec,Lasek, Pawula.

Drabik, Kaczyński, Orszulak, Wożniak, Kosmala

Tym meczem  Stanislav Medvec pożegnał sie z RoyalCracovia i wyjechał do kraju !

04/29/18

Youth vs. RoyCrac  1:2
Męczarnie RoyCrac w tym meczu z Youths spowodowane były dramatyczną nawierzchnią boiska gospodarzy !
No ale mówi sie że warunki były jakie były dla każdego takie same ! Od 1:0 dla gospodarzy zaczeło się to spotkanie i trwało aż przez 20 minut drugiej połowy, dopiero 2 kontry wyprowadzone przez drużyne RoyCrac dały im upragnione zwycięztwo !
Br. Medvec, Kosmala

Lukasiak-Ryan,Warias,Orszulak,Drabik,Medvec,Wawrzyńczyk,Paluszek, Pawula, Kosmala, Lasek.

Wchodzili :Ulmaniec,Krasowski,Kaczynski,Ptak,Tomczyk.

04/22/18

W meczu otwarcia sezonu 2018 Ligi MSL , piłarze RoyalCracovia spotkali się z Rams .

Mecz zapowiadał sie bardzo ciekawie choćby z samego faktu ze w drużynie Rams wystąpiło dwóch bardzo dobrych piłkarzy RoyCrac z poprzedniego sezonu.

Szybko strzelone bramki przez Wałęge i Ryana troche ustawily ten mecz.Pozniej Rams wzięli sie do pracy i mecz sie wyrownal. Do końca
wynik byl sprawą otwartą. W drugiej połowie Rams podeszli na 3:2 i to było tyle na co było ich stać!