Guinness vs. RoyCra vs. 2:3
Br. Wałęga, Pudełko, Samobójcza

Sezon 2015

11/08/2015

RoyalCracovia w powdójnej koronie , po zwyciętwie nad Eagles 2:0 w finale ligi nie ma watpliwości kto jest  mistrzem nad mistrzami !!!

Po raz drugi z rzędu piłkarze RoyalCracovia udowodnili że są najlepszą drużyną w lidze IMSL over 50.

Trzeba przyznać że piłkarze Eagles od czasu do czasu stwarzali dosyć grożne sytauacje pod bramką RayalCaracovia  ale wszystko kontrolowali zawodnicy wszystkich formacji. Obrona ,pomoc i atak spisywali sie na „5″

Br.Warjas, Motolko

Zawodnicy którzy wywalczyli cenne zwycięztwo w całym sezonie:

Skład:Bartosz-Drabik-Warjas-Orszulak-Tomczyk-Paluszek-Wożniak-Sowacki-Malawiecki-Pawula-Dumas

Drewicz-Krakowiak-Motolko-Chmiel-Kaczyński-Soja W.-Garga-Sikora-Krafft- Soja Zb.- Hernandez-Miętus

11/01/2015

Rozlużniony i bez pełnego składu RoyalCracovia mając mistrza ligi w kieszeni grał z Wings tylko do przerwy jak prawdziwy Mistrz Ligi ,bo od 2:0 pozmiej zrobiło się 2:3 .No cóż trzeba jednak przyznać że Wings tym razem postawili poprzeczkę bardzo wysoko i w tym składzie w przyszłym sezonie dadzą się we znaki nie jednej drużynie.

Skład: Drabik-Krakowiak-Kaczyński- Tomczyk-Paluszek-Sowacki- Dumas-Malewicki-Wozniak-Drewicz-Chmiel

Sikora-Krafft-Hernandez

Br.Chmiel-Dumas

10/25/2015

Pewne zwycięztwo RoyalCracovia nad greckim zespołem Hellenic . 6:0 to najniższy wymiar kary jak to się mówi.

Do końca rozgrywek ligowych został już tylko jeden mecz z Wings, który juz w żaden sposób nie wpłynie na zmiane w tabeli jeżeli chodzi o to kto został mistrzem ligi 2015 .

RoyalCracovia może spokojnie świetować swój kolejny tryjumf w lidze MSL over 50.

Natomiast  8-go listopada odbędzie się Super Puchar ligi i tu RoyCrac czeka na przeciwnika ,może to być Rams albo Eagles wszystko rozstrzygnie się w nastepną niedziele w bezpośrednim  pojedynku pomiędzy tymi drużynami.

Br. Pawula 4, Dumas,Wozniak

10/18/2015

Już nie ma drużyny w lidze MSL over 50 bez porażki,dotychczasowi ilderzy doznali pierwszej  porażki z odwiecznym rywalem Eagles 1:3

Choć pierwsza połowa nie wskazywała na nic aby RoyCrac mógłby ten mecz przegrać ,a jednak…od 1:0 zrobiło się 1:3 no ale wpadki sie zdarzają, po przegranej Rams z drużyną Youths zrobiło się ciasno o drugie miejsce premiowane awansem o grę w pucharze ligi z zespołem króry wygrał już wcześniej  lige – RoyalCracovia-

Br. Krakowiak

Skład: Bartosz-Drabik-Warjas-Miętus-Lasek-Dumas-Paluszek-Malewicki-Krakowiak-Pawula-

Chmiel-Motolko–Kaczyński-Wożniak-Krafft

10/11/2015

RoyalCracovia zwycięztwem 7:0 nad Youths przypieczętowali mistrzowski tytuł ligi MSL 2015 !

W tym meczu rozbili rywali bez żadnego problemu, juz w pierwszej połowie prowadzili 3:0 ,aby ostatecznie wygrać 7:0. Przewaga RoyCrac była widoczna na całym boisku i niepodzielnie na nim tez panowali.

Skład: Bartosz-Drabik-Warjas-Miętus-Lasek-Dumas-Paluszek-Malawiecki-Krakowiak-Garga-Hernandez-Pawula

Motolko-Drewicz-Sikora-Kaczyński

Br. Motolko3,Dumas2,Pawula,Hernandez

10/04/2015

Pomimo braków kadrowych RoyCrac nie dał większych szans Rams w walce o prymat Ligi MSL Over 50 pokonując ich 2:0 (1:0)

Cały przebieg meczu był kontrolowany przez piłkarzy RoyCrac, sporadyczne ataki Rams nie przynosiły oczekiwanych efektów.

RoyalCracovia juz prowadzi w tabeli z dużą przewagą i raczej zanosi się na kolejny trijumf w Lidze MSL 2016

Br. Pawula, Motolko

Skład: Bartosz-Tomczyk-Mietus-Orszulak- Lasek-Wożniak-Malewicki-Sowacki-Chmiel-Dumas-Rodriguez

Pawula-Motolko-Krakowiak-Kaczyński

09/27/2015

Pełny przegląd RoyCrac na boisku ,nie dał żadnych szans Wings na choćby przez moment do zagrożenia bramce  Bartosza.

Nie był to spokojny mecz bo pod koniec meczu puściły nerwy niektórym zawodnikom z Wings

czego była dowodem reakcja sędziego i w konsekwencji czerwona kartka.

Spokojne 2:0 do przerwy i 2:0 po przerwie w sumie 4:0 dla RoyCrac to najmniejszy wymiar kary.

Bramki: Motolko-Sowacki-Krafft- Dumas

Skład: Bartosz-Drabik-Lasek-Miętus-Tomczyk-Sowacki-Chmiel-Malewicki-Pawula-Dumas-Krafft

Sikora-Motolko-Garga-Kaczyński-Drewicz

09/20/2015

Rams dalej grożny ale nie na tyle żeby nie było stać RoyCrac na wygranie tego meczu , a może podział punktów jest dalej korzystny dla Leadera Ligi IMSL.

Co prawda RoyCrac nie grali w pełnym składzie , no ale i tak było to ciekawe widowisko

Krótko mówiąc Rams zaskoczył strzelajac pierwszą bramke ,ale odpowiedz RoyCrac była natychmiastowa

Sklad: Soja-Warjas-Paluszek-Tomczyk-Miętus- Dumas- Sowacki-Malewicki-Motolko-Krakowiak-Kaczyński

Wozniak-Drabik-Orszulak

Br.Sowacki

09/13/2015

Wymęczone ale w pełni zasłużone zwycięztwo RoyalCracovia nad Hellenic 3:1 (1:1)

Pierwsza połowa to trochę chaosu w rozgrywaniu piłki ,coprawda Wawele strzelili gola na 1:0 ale Hellenic szybko wyrównał strzelając gola niemal z połowy boiska ,kompletnie zaskoczony Bartosz przy oślepiającym słońcu nie miał nic do powiedzenia.

Druga połowa to ciąge ataki RyalCracovia czego efektem były kolejne dwie bramki.

Pierwszą bramke na 1:0 zdobył Dumas ,a kolejne dwie strzelali Tomczyk (bardzo efektowna) i Sowacki wykończył podanie Sikory.

Skład: Bartosz-Warjas-Paluszek- Miętus-Tomczyk,Dumas-Sowacki-Chmiel-Malewicki,Krafft-Motolko

Sikora-Rodriguez-Krakowiak-Kaczyński- Kłęk-Drewicz

08/30/2015

W zaległym  meczu z Rams drużyna RoyalCracovia udowodniła swoją wyższość.

Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu Waweli ,wszyscy wspieli się na wyżyny i dali z siebie wszystko, widać było wole walki o każdą piłke i serce do gry. Cały zespół zasłużył na słowa uznania. Zawodnicy kontrolowali cały przebieg gry przez całe 80 minut. Właściwie Rams nie miał zbytwiele okazji do zagrożenia bramki Andrzeja Bartosza ,który w tym dniu był w całym meczu na posterunku. Wielkie brawa i oby tak dalej.

RoyCrac. vs. Rams  2:0 (1:0)

Skład:Bartosz-Drabik-Warjas-Palusheck-Tomczyk-Orszulak-Sowacki-Chmiel-Malewicki-Pawula-Dumas

Motolko-Kaczyński-Drewicz-Krakowiak

Br. Motolko 2

07/12/2015

Wymęczone zwycięztwo w derbach Chicago (ale jak najbardziej zasłużone), co prawda Eagles tez miał swoje pięć minut na boisku ale niewykorzystał swoich okazji. RoyCrac w pierwszej połowie oprócz wielu sytuacji strzeleckich ,zdołał wykorzystać tylko jedną ,ale panował na boisku niepodzielnie. Druga połowa to asekuracja wyniku i dużo niewykorzystanych sytuacji z obywdóch stron. Tak więc 1:0 utrzymał RoyCrac do końca meczu. Cała drużyna zasługiwała na pochwałe za bardzo ambitną postawe na boisku.

Skład: Bartosz,Drabik,Warjas,Miętus,Tomczyk,Sowacki,Wożniak,Krakowiak,Orszulak,

Dumas,Pawula,Rodriguez,Drewicz,Sikora,Garga,Soja,Kaczyński

06/28/2015

Ciężko wywalczone zwycięztwo, drużyna Youths nie jest przyjazdną drużyną w naszej lidze ,co dało sie zaobserwować podczas meczu niedzielnego.Wprowadzają chaos na boisku i to nawet wśród swoich zawodników, kończąc mecz w 9-tke. Na domiar tego wystawiali nie upoważnionych do gry w naszej kategorji wiekowej 40 -latków. RoyCrac nie mając pełnego składu zdołali wywieżć zwycięztwo 2:1

Bramki: Sowacki, Pawula

Skład: Bartosz, Z.Soja,Drabik,Warias,Tomczyk,Miętus,Orszulak,Sowacki,Wożniak,

Krakowiak,Dumas,Pawula,Sikora,Kaczyński.

06/14/2015

Po odwołanym meczu z drużyną Rams (deszcz),067/07/15 ,drużyna RoyalCracovia rozegrała następny mecz tydzień pózniej 06/14/15 z drużyną Wings, odnosząc kolejne zwycięztwo 5:2. Pierwsza połowa to koncertowa gra RoyCrac i wykorzystanie prawie wszystkich okazji do strzelenia bramek. 3:0 doprzerwy to najmniejszy wymiar kary dla Wings.Po przerwie w dalszym ciagu dominacja ,i małe rozlużnienie w drużynie co wykorzystali piłkarze Wings strzelając dwie bramki.RoyCrac jednak nie pozostał im dłużny i też strzelił dwie bramki ,tak że w sumie druga połowa to remis.

Bramki strzelali: Sowacki 2, A. Hernandez ,Krafft,Dumas

Skład; Bartosz,Drabik,Warjas,Miętus,Orszulak,Sowacki,Wozniak,Tomczyk,Palusheck,

Dumas,Hernandez ,Drewicz,Krafft,Garga,Kaczyński,Krakowiak,Sikora

05/31/2015

Trzecie zwycięztwo odnieśli piłkarze RoyalCracovia w lidze Metro, tym razem pokonali na wyjeżdzie zespół Hellenic 4:0, właściwie to już do przerwy zapewnili sobie zwycięztwo strzelając przeciwnikom 3 bramki.W drugiej części spotkania pełna kontrola na boisku pozwoliła wszystkim zawodikom wykazać sie na boisku.

Skład: Bartosz, Drabik, Miętus,Warjas, Orszulak, Tomczyk, Dumas, Hernandez, Sowacki, Palusheck, Garga,Soja,Chmiel, Lasek,Pawula,Motolko,

05/17/2015

W kolejnym spotkaniu ligi Metro RoyCrac gościli zespół Youths, goście stawili cieżki opór ,ale w końcu musieli uznać wyższość RoyalCracovia.

Nie tylko mecz był ciężki ale i boisko było nie przygotowane w 100% ,albowiem zbyt duża trawa utrudniała przemieszczanie się piłki. Pierwsza połowa pokazała że RoyCrac są wymagającym zespołem i skutecznym ,strzelając gością 2 bramki – Sowacki i Chmiel.Druga połowa to trochę pod górke,duzo nie wykozystanych sytuacji i trochę nerwowości no ale wynik został dowieziony do końca spotkania.

Skład: Zb. Soja, Drabik,Warjas,Mietus,Orszulak, Garga,Sowacki,Wozniak,Palusheck, Dumas,Pawula.

Tomczyk,Kaczyński,Ramirez,Hernandez,Rodriguez,Chmiel,Lasek,W. Soja

05/03/2015

Sezon piłkarski 2015 Ligi METRO piłkarze RoyalCracovia rozpoczęli derbami Chicago z zespołem AAC Eagles ,wygrywajac spotkanie 6:3 .Było to fascynujace widowisko w wykonaniu obydwóch drużyn a w szczególności RoyalCracovia. Pierwsza połowa to grożne ataki RoyCrac i sporadyczne kontry Eagles. 1:1 to wynik do przerwy i nic nie wskazywało na egzekucje Eagles w drugiej połowie. Świetna gra RoyCrac i świetne bramki, a wiec pierwszą grożną przeszkode RoyCrac ma za sobą.

Br. Motolko2, Rodriguez,Wożniak, Lasek,Chmiel

Skład: Soja Z,Drabik,Orszulak,Tomczyk,Warjas,Palusheck,Sowacki,Wożniak,Krakowiak, Motolko,Rodriguez

wchodzili:Garga,Sikora,Kaczyński,Lasek,Ramirez,Chmiel,SojaW,Kaczyński