Guinness vs. RoyCra vs. 2:3
Br. Wałęga, Pudełko, Samobójcza

Sezon 2017

11/05/2017

Tym razem nie udało się, Green White lepszy od RoyCrac w finale Ligi MSL na rok 2017 !

Grenn White vs. RoyCrac 4:0

Dobra passa przerwana pierwszy raz od 3 lat za sprawą nieco młodszych kolegów z Green White – Gratulacje !!!

Skład: Soja-Blajda-Rayen-Miętus-Tomczyk-Ortiz-Sowacki-Pawula-Wawrzynczyk-Dimas-Medvec

Bartosz-Palusheck-Ulmaniec-Kaczyński-Kościuch-Wożniak-Drabik-Lasek-Kłęk-Warjas-Kosmala-Orszulak

10/29/2017

Finał dla RoyalCracovia !!!

RoyCrac pokonali Guinness 5:3

10/22/2017

W ostatnim meczu sezonu 2017 pilkarze RoyalCracovia dopełnili formalności i wygrali z Youths 6:1, Tak więc już są w półfinale playoffs !

10/08/2017

Serbowie skapitulowali !!!

RoyCrac  vs United Serbs 3:0  (forfeit)

10/01/2017

RoyalCracovia  vs. Victoria  2:4

Zasłużone zwycięztwo Victorii ,grali skutecznie i mądrze we wszystkich formacjach , co nie oznacza ze RoyCrac grali żle ,poprostu w tym dniu nie wszystko wychodziło!

Nie ma dramatu bo dalej RoyCrac ma 6 pkt. przewagi nad drugą drużyną w tabeli, a do końca rozgrywek czyli PlayOff zostały tylko dwa mecze , więc nic nie stracone ,poprostu trzeba wyciągnąć wnioski i grac dalej.

Br. Oscar Ortiz

Skład:

Bartosz,(Soja) ,Mietus,Drabik,Medvec,Blajda,Kosmala,Sowacki,Wawrzynczyk,Ortiz,Dumas,Pawula.

Ulmaniec, Lasek, Orszulak, Motolko ,Kościuch

09/24/2017

RoyalCracovia   vs. Wings  4:2 (2:2)

Kolejna wygrana ale nie bez bólu !

Trudny mecz, dlugo utrzymywał sie remis, dopiero w końcowce udało sie strzelić i wygrać całe spotkanie.
skład: Bartosz,Mietus,Drabik,Medvec,Warias,Kosmala,Paluszek,Kosciuch,Wawrzynczyk,Dumas,Pawula.

Z.Soja,Ulmaniec,Ortiz,Lasek,Orszulak,Blajda,Kaczynski.

Bramki:Pawula 3,Blajda.

09/17/2017

FC Guinness vs RoyalCracovia 2:3(1:1)

Bardzo wyrównany mecz ze szczęśliwym zakończeniem dla RoyCrac.

Dowodem tego była pierwsza połowa remisowa , a w drugiej to leciutka przewaga RoyCrac uwieńczona dwiema bramkami.

No ale wynik idzie w świat !

Skład :

Z.Soja,Mietus,Medvec,Blajda, Paluszek,Kosmala,Wawrzynczyk, Ortiz,Sowacki,Dimas,Pawula.
Ulmaniec,Motolko,Tomczyk,Kosciuch,Bartosz,Kaczynski.

Bramki strzelali: Kosmala,Wawrzynczyk,Pawula

Runda rewanżowa Ligi MSL 2017 rozpoczęta horrorem połączona ze szczęśliwym dramatem !!!

09/10/2017

Youths  vs RoyalCracovia  5:6  (3:2)

Zaczęło się pomyślnie i z frekwencją i otworzeniem wyniku na 1:0 dla  RC, potem nastąpiło wyrównanie , potem znów prowadzenie i od tej pory zaczęło się gonienie rywala!

Kiedy gospodarze schodzili na przerwe przy stanie 3:2 RoyCrac mieli nadzieje że to nie koniec świata i  zaraz będą dominować na boisku ,ale kiedy zrobiło się 5:3 dla gości zaczął sie prawdziwy HORROR i przerażliwa pogoń za zwycięztwem !

RoyCrac oddali dużo zdrowia, serca w tym meczu ,ale nie ustrzegli się przed wieloma błędami w każdej formacji !

To nie był dobry mecz dla RoyCrac !

Br;  Pawula 3, Dimas 2, Ortiz

Skałd: Soja-Kosciuch-Warjas-Wawrzyńczyk-Drabik-Miętus-Ortiz-Sowacki-Kosmala-Dimas-Pawula

Motolko,Lasek,Palushek,Orszulak,Ulmaniec,Tomczyk

06/25/2017

RoyalCracovia   vs   Connection   5:2 (2:1)

Był to dziwny mecz ,ponieważ początek meczu nie wskazywał na wysoką porażke gości, nawet goście obięli prowadzenie po ciezkim poczatku ze strony RoyCrac.

Nic sie nie kleiło, i dopiero po 30 minutach zaczęło sie coś dziać, a to za sprawą Dimasa gdy strzelił wyrównującego gola i Ortiza który strzelił drugą bramke na zejście do szatni !

Druga połowa to horror dla Conection , bo pierwsze 6 minut wstrząsneło Connection , szybkie 3 bramki Motolki  2, Kosmali i było praktycznie po meczu.

Z drugiej strony to liczne kontuzje w zespole RoyCrac -Pawula,Dimas,Blajda, przyczyniły sie do innej gry niz było planowane od początku.

Nie zagrali z powodu kontuzji Wozniak,Tomczyk,

Skład: Bartosz, Medvec, Blajda(Palouszek)Mietus, Warjas, Sowacki, Kosmala (Ortiz), Pawula , Dimas , Orszulak, (Kaczyński)

06/18/2017

Victoria Chicago  vs  RoyalCracovia   2:3  (2:3)

Polonijne derby pod dyktando RoyalCracovia, byo to można powiedzieć prawie idealnie ułożone spotkanie dla RoyCrac choć pierwsze 15 minut nerwy się wdarły w szeregi RoyCrac.

Przypadkowa bramka dla Victorii sprawiła iż RoyCrac musieli bardziej agresywnie zagrać i wzmocnić obrone. Coprawda RoyCrac zaraz wyrównali ,ale samobójczy gol naszego bramkarza sprawił że znów trzeba było szybko odabiac straty i po wspaniałych strzałach Dimasa i Motolki RoyCrac obięli prowadzenie króre już do końca meczu nie oddali.

Druga połowa to całkowity przegląd sytuacji i poprawna gra na całym boisku!

Skład: Bartosz,Medvec,Blajda,Tomczyk,Miętus, Sowacki,Ortiz,Wożniak,Pawula,Motolko,Dimas

wchodzili: Kaczynski,Ulmaniec,Paloshek,Warjas,Kłek

06/11/2017

RoyalCracovia vs. Wings  6:1   (3:0)

Początek meczu byl dość wyrównany i nic nie wskazywało na tak wysoką wygraną na koniec spotkania, aż padła bramka dla RoyalCracovia i zaczeła się powoli zarysowywać nasza przewaga.Trzeba przyznac że przeciwnik wyprowadzał grozne kontry.Po przerwie RC dorzuciła jeszcze kilka bramek i wysokie zwyciestwo stawalo sie faktem.W końcowce w szeregi obronne wkradła sie nonszalancja i Wings zdołało strzelić bramke honorową.

Bramki strzelali: P.Dimas-3,R.Pawula-2,J.Motolko-1.

Skład : Bartosz.Drabik.Zawadzki.Tomczyk.Medvec.Kosmala.Sandoval.Ortiz

Dimas.Pawula.Motolko.
Wchodzili: Paluszek.Orszulak.Wozniak.Warias.Lasek.Ulmaniec.Kaczynski.

05/21/2017

RoyalCracovia  vs . United Serbs  4:0  (3:0)

Mecz pod dyktando RoyCrac ,już w pierwszej połowie przewaga była widoczna ,a w drugiej połowie totalny spokój i dominacja na boisku.

Br. Pawula ,Dimas,Kosmala,Ortiz

Skład : Bartosz.Wozniak.Zawadzki.Tomczyk.Medvec.Kosmala.Sandoval.Ortiz

Wchodzili: Paluszek.Orszulak.Drabik.Warias.Lasek.Ulmaniec.Kaczynski.

05/14/2017

RoyalCracovia vs. Hellenic  4:0 (3:0)

Synowie RoyalCracovia dedykowali swoje zwycięztwo swoim kochanym Mamą!

Pierwsza połowa upłyneła pod dyktando piłkarzy RoyCrac, czego owocem były 3 bramki w dość  szybkim czasie, najpierw  Pawula głową umiescił piłke w siatce, póżniej Kosmala popisał sie pięknym strzałem w same „widły” a Sowacki precyzyjnym strzałem po długim rogu ustalił wynik do przerwy.

Po zmianie stron tempo jak by trochę osłabło ale znów dał o sobie znać Pawula , który nota bene zrechabilitował sie za niestrzelonego karnego !!!

Tak więc 4 zero to najniższy wymiar kary jaki RoyCrac wymierzył Hellenic!

Skład: Bartosz-Medvec-Blajda-Mietus-Wożniak-Ortiz-Sandowal-Sowacki-Pawula-Dimas-Motolko

Wchodzili: Kosmala-Ulmaniec-Palushek-Orszulak-Lasek-Kaczyński-Drabik

05/07/2017

Rams vs RoyalCraovia  1: 6 (0:3)

Początek meczu byl wyrównany do momentu aż jeden z zawodników Rams dostał czerwoną kartke po serii ostrych wslizgów i kolejną żołtą kartke w wyniku czego Rams grało przez pare minut 9 – cioma zawodnikami. Natychmiast wykorzystali to piłkarze  RoyalCracovia strzelając bramke i w niedługim czasie dwie kolejne osiągając zdecydowaną przewage na boisku.Do przerwy 3:0.Po przerwie Rams zdołali strzelic jedną bramke na co RoyCrac odpowiedzieli trzema i mecz zakończył się wynikiem  6:1 dla RoyalCracovi.
Bramki strzelali Motolko 2,Pawula,Ortiz,Ulmaniec,Medvec.
Sklad: Z.Soja.T.Ryan.Blajda.Mietus.Drabik.Sowacki.Wozniak.Pawula.O.Ortiz.P.Dimas.Motolko. ponadto:Warias.Paluszek.Ulmaniec.Medvec.Orszulak.Lasek.Kaczynski.Bartosz.Wszyscy zawodnicy z pola zagrali w tym meczu.

Sezon 2017 ligi MSL Old Timers rozpoczęty !!!

04/23/2017

W pierwszym meczu piłkarze RoyalCracovia wygrali na wyjeżdzie z drużyną Green White 2:0

Mecz ogolnie byl wyrównany z lekką przewaga naszego zespołu.Pierwszą bramke zdobył Kosmala po okolo 15 minutach gry w pierwszej połowie .Do przerwy 1:0.Po zmianie stron mieliśmy kilka bardzo dobrych okazji do strzelenia bramki między innymi Motolko po minieciu bramkarza strzelil obok słupka.Ostatecznie strzelił Pawula i mecz zakończyl sie wynikiem 2:0.