10/27/19
Guinness vs. RoyCra vs. 2:3
Br. Wałęga, Pudełko, Samobójcza

Sezon 2019

W pierwszym meczu 18-go czerwca Dinozaury ROYAL WAWEL wygrali z drużyną HELLENIC 9:2

Praktycznie Hellenic nie mieli szans od początku spotkania ,a te dwie bramki strzelone to to że Wawele grały cały mecz bez podstawowego bramkarza !

Bramki strzelali : Pawula 3, Ulmaniec 2, Krakowiak 1, Madro1, Ptak 1, Drewicz 1

06/25/19

Royal Wawel vs. Youths 10:1

Bramki: Ulmaniec 3,Pawula 3, Drewicz 2, Sikora 1, Krakowiak 1

Przez pierwsze 10 minut zawodnicy Youths starali się dorównać szybkością i kondycja zawodnikom Royal Wawel ,

później już było coraz gorzej stąd ten wynik !

07/02/19

Royal Wawel  vs HCC  1:0

Nie wiadomo jak by się potoczył ten mecz do końca i jaki by był wynik bo ulewny deszcz i błyskawice przerwały ,

a raczej sędzia przerwał ten mecz po 30 minutach gry !

Br. Madro

Skład: Jarosz, Ulmaniec,Opaliński,Madro, Motolko, Sikora,Ptak, Drewicz

07/16/19

Royal Wawel vs. Rams  8:4  (4:1)

Przeciwnik trochę wymagający , ale to nie przeszkodziło w zgarnięciu 3-ech pkt.

Pierwsza połowa to wyraźna przewaga Waweli, w drugiej nieco luzu ze strony piłkarzy R.Wawel co przeciwnik skrzętnie wykorzystał

i strzelił 3 bramki !

Skład: Jarosz,Krasowski,Riveros-Chile),Opalinski, Krakowiak,Klęk, Madro,Pawula, Drewicz, Pikul,Ulmaniec

Br: Pawula 3,Pikul 2,Drewicz, Krakowiak,Chile

07/23/19

Tym razem Hellenic trochę się przyłożyli ,ale sił im wystarczyło tylko do przerwy (4:4)

Royal Wawel  vs  Hellenic 8:4

Skład: Ulmaniec,Drewicz, Pawula, Opaliński, Madro, Chili, Krakowiak, Ptak

Br.Pawula 4,Ulmaniec 4

07/30/19

Pierwszy remis Waweli !

Royal Wawel  vs Youths  5:5

Albo rywale coraz mocniejsi ,albo Wawele mieli spadek formy, nie mniej jednak , dobry mecz zwłaszcza że zabrakło kilku podstawowych zawodników !

Br: Ulmaniec 3, Chili 1, Madro 1

Skład: Jarosz,Opaliński, Mellos, Krasowski, Madro, Chili, Krakowiak, Ulmaniec, Drewicz

08/13/19

Royal Wawel  vs.  HCC  9:3

Przez  pierwsze 10 minut piłkarze HCC  prowadzili 2:0, przy ulewnym deszczu okazali się lepsi, ale z upływem czasu i gdy deszcz zamienił

się w słońce Wawele pomału rozprawiali się z piłkarzami HCC.

Bramki : Drewicz 3,Ulmaniec 3, Pawula 2, Krakowiak 1.

Skad : Jarosz,Chile, Opaliński, Krakowiak, Sowacki, Ulmaniec, Pawula, Sikora, Drewicz

08/27/19

Piłkarze Royal Wawel over 60 ciągle na fali !

Tym razem uporali się z drużyną Rams 7:1

W pierwszej  połowie drużyna Rams stawiała opór i wynik utrzymywał się remisowy 1:1

ale już po przerwie nie mieli dużo do powiedzenia !

Br. Pawula 4 Pikul 2, Ptak

Skład: Drewicz, Opaliński, Krasowski, Kłęk, Chili, Ulmaniec, Ptak, Pikul, Pawula.

09/03/19

Royal Wawel  vs Hellenic  12 : 4

Praktycznie mecz do jednej bramki ,przeciwnik nie miał nawet pełnego składu.

Br.Sikora 3, Pawula 3, Ulmaniec 3, Pikul 2, Kłęk

Skład: Jarosz, Pawula,Pikul, Kłek, Ulmaniec, Opaliński, Sikora, Sowacki

09/10/19

Royal Wawel  vs  Youths  9:4

Kolejne zwycięstwo Waweli tym razem trochę trudniejsze, ale bez podstawowego bramkarza tak się dzieje.

Skład: Żakieta, Pikul, Krasowski, Sikora, Kłęk, Pawula, Krakowiak

Bramki: Pawula 4, Pikul 3, Krasowski, Kłęk.

09/17/19

Royal Wawel  vs  HCC   9:7

Spokojny mecz pod każdym względem kontrolowany , po prostu zawodnicy Waweli dali troszkę pograć zawodnikom HCC !

Skład: Jarosz, Pawula, Opaliński,Krasowski,Pikul, Kłęk, Krakowiak, Sikora.

Bramki: Pawula 3, Pikul 3  ,Kłęk, Krakowiak, Sikora.

10/01/19

I tym remisem z drużyną Rams Royal Wawel przypieczętował pierwszy tytuł mistrzów ligi MSL Over 60 w sezonie 2019

Rams  vs Royal Wawel  5:5

Chociaż zawodnicy Rams prowadzili do przerwy 4:1 , to jednak po przerwie popisowa gra Waweli dała remi i bez przegranej w całym sezonie

Wawele wywalczyły pierwszy tytuł w kategorii Over 60

Skład: Jarosz, Sowacki,Madro, Pikul, Pawula, Sikora, Kłęk, Chili, Krakowiak, Opaliński,Drewicz