Kalendarz

Maj 2024
P W Ś C P S N
« maj    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sponsorzy

Dziękujemy naszym sponsorom:

Antoni Madro

Tadeusz Krafft

Marek Placek

Krzysztof Lasek

Marek Rządkowski

Chester Piłat

Wyniki meczów

10/27/19
Guinness vs. RoyCra vs. 2:3
Br. Wałęga, Pudełko, Samobójcza

Bal w Chicago

Bal w Chicago

Niedawno w Chicago odbyła się impreza szumnie nazwana: II Bal Sportu. Zapowiadano, że udział w niej wezmą między innymi trener Janusz Wójcik i piłkarz Piotr Nowak, ale tego drugiego zabrakło. Do ważnych punktów tej imprezy należało wręczenie pucharu dla najlepszej amatorskiej drużyny polonijnej. Puchar ten organizatorzy, to znaczy radiowcy ze stacji AM 1030, w osobach Leszka Dorosza i Jacka Zielińskiego, nazwali imieniem Waszej gazet, czyli „Piłki Nożnej”. A Wasza gazeta chyba nie miała z tą marną imprezą nic wspólnego, nie było nikogo z Waszej redakcji. Dlaczego więc zgodziliście się ją firmować ?!

Impreza ta pozostawiła duży niesmak. „Dzielni radiowcy” ze stacji AM 1030 nie mieli pieniędzy dla zespołu muzycznego Maxel i goście balu musieli bawić się przy muzyce z płyt i kaset albo oglądać pijane twarze ludzi sportu. Trener Wójcik nie odbiegał od innych, to znaczy też nie wylewał za kołnierzem, co w pewnym momencie było już bardzo widoczne. Jak on może prowadzić reprezentację Polski?! Taki to był ten bal.

A później dowiadujemy się, że panowie Zieliński i Dorosz przebywali za nasze pieniądze na Florydzie i w Polsce. Pragnę więc przestrzec przed tym radiowcami – dziennikarzami, zwłaszcza Waszą redakcję, bo oni bardzo chętnie się tu Wami afiszują.

RYSZARD stały czytelnik z Chicago


OD REDAKCJI: Nie mieliśmy nic wspólnego z imprezą zaserwowaną kibicom w Chicago przez wymienioną w liście dwójkę „dzielnych radiowców”. Do tej pory sądziliśmy, że gdzie jak gdzie, ale w Stanach Zjednoczonych nieuprawnione wykorzystywanie nazwy innej firmy nie jest możliwe. Jak widać, byliśmy w błędzie. Jest nam niezmiernie przykro, lecz osoby, którym organizatorzy balu wręczyli puchar dla „najlepszej amatorskiej drużyny polonijnej”, rzekomo od „Piłki Nożnej”, zostały przez Dorosza i Zielińskiego oszukane. Ta nagroda nie była od nas. W ogóle nie mieliśmy nic wspólnego z rozgrywkami piłkarskim drużyn polonijnych w Chicago, a także z „balem sportu”. Ani w tym roku, ani w poprzednich latach. Co nie znaczy, że nas ta forma popularyzacji piłki nożnej i „Piłki Nożnej” nie interesuje. Na pewno jednak nie we współpracy z „dzielnymi radiowcami”.

Wyniki Over 60

10/08/19
RoyCrac vs. Rams 5:5 Br. Drewicz2,Pawula,Madro Sikora