Na inauguracje ligi piłkarze Royal Wawel pokonali zespół HCC United 2:0 (1:0)
Br. Motolko i Madro
Skład: Bartosz-Guzik-Trzaska-Kois.

Lasek – Madro-Garga- Pikul- Maczugowski – Motolko – Drewicz
wchodzili:Rządkowski, Sikora,Krasowski,Fortuna,
Zawodnicy musieli stawic czołą nie tylko walka na boisku z przeciwnikiem dość wymagającym ale rownież przerazliwym zimnem i porywistym wiatrem.
Pomimu nie obecnosci kilku czołwych zawodników Wawele kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku.
Zasłuzone zwycieżtwo.
Nastepny mecz dopiero 1 maja o godz. 13-ej na COD
Wawel Zyczą wszystkim sympatykom i kolegą Wesołych Swiat Wielkiej Nocy!

05/01/2011

W drugim meczu rundy wiosennej Wawele pewnie pokonały drużyne Elmhurst 7:1 (4:0)
Przeciwnik niezbyt wymagajacy czego dowodem były bramki i nieco nonszalancka gra zwłaszcza w obronie. Br. Madro2,Lasek2,Szarek,Sikora.

05/08/2011

W kolejnym meczu ligi oldboji over 50 piłkarze Royal Wawel wygrali z nowa druzyna Youths 4:0 (1:0)
Br. Pawula 3 ,Krakowiak
skład: Bartosz,(Sawicki) – Guzik ,Litkowiec,Krasowski – Kois ,
Krakowiak – Madro – Garga- Maczugowski – Drewicz, (Sikora), Pawula.
Rzadkowski, Hernandez,Bigosinski.
Pojedynek odwiecznych rywali jeszcze z czasow ligi Open ,over 30 i over 40
, niektore te same twarze i znow po latach spotkanie ligowe.Trzeba przyznac ze Wawele lepiej przechodza przez te wszystkie etapy i gladko wygrali 4:0 (1:0) .Troche  momentami śpiaca gra ale na ogół cały czas kontrolowana.
05/15/2011
Przy przerażajacym zimnie i wietrze Royal Wawel odprawił z kwitkiem drużyne HCC Pullum Magnum 4:0 (2:0)
Zapowiadało sie ciekawe widowisko a to z racji iż mecz odbył sie na pięknym głownym obiekcie COD, i gdyby nie przerażliwy wiatr który czasami podawał piłke zupełnie nie tym zawodnikom co potrzeba to napewno Wawele pokazali by dobry footbol.
Bramki strzelali :Lasek,Szarek,Pawula ,Sikora.
Sklad:Bartosz,Kois,Krasowski,Guzik,Bigosinski – Garga,Szarek,Krakowiak,Madro – Lasek,Drewicz
wchodzili:Sikora,Rzadkowski,Fortuna Hernandez,Pawula

Nastepny mecz Wawele rozegraja z duzyna Olympic na COD o godz. 17-ej!

Waldemara Krakowiaka, po jednym trafieniu dolozyli tez Krzysztof Lasek a
zapoczatkowal strzelanie Ryszard Litkowiec.
kadrowych,Serby oddały mecz walkowere.

Teraz czekają nas derby chicagowskie ,Royal Wawel 12 czerwca podejmować będzie drużynę oldboji Eagles

06/12/2011

Oldboje Royal Wawel w derbach chicagowskich z druzyną Eagles ,znów okazali się lepsi wygrywając 4:1(1:1)
Do przerwy nic nie zanosiło się na łatwą wygraną Waweli ,albowiem to Eaglesiacy obięli prowadzenie po strzale Marka Ptaka  i ta k było aż do 30 minuty gry.
Dopiero pod koniec pierwszej połowy z wywalczonego rzutu rożnego Toni Madro wyrównał na 1:1. Tyma rezultatem zakończyła sie pierwsza połowa.
W przerwie spotkania ,kilka cennych uwag przekazanych przez trenera Maczugowskiego wzięli sobie do serca piłkarze Waweli i juz gra nabierałą rumieńcy.
Najpierw po kilku składnych akcjach  Jurek Motolko wyprowadził zespół na prowadzenie na 2:1 ,a w chwile pożniej Leszek Szarek podwyższył wynik z rzutu karnego po faulu na Ryśku Pawuli na 3:1.W tym momencie było  wiadomo że Eagles nie wygra już  tego spotkania. A w końcówce meczu znów dała znać o sobie stara gwardia, po kilku wymianach podań do sytuacji strzeleckiej doszedł Jurek Drewicz który mocnym uderzeniem trafił w poprzeczke ale piłka spadłą wprost pod nogi Tadka Sikory który dopełnił formalności ustalając wynik meczu na 4:1. Wawele wciąż na czele tabeli i wystarczy im jeszcze tylko jedo zwycięztwo aby cieszyć się z 4-go tytuł Mistrzów Ligi Metropolitan.
Do końca sezonu pozostały im jeszcze 2 mecze ,z drużyna Rams która ma 6 punktów straty do Waweli i drużyną Oak Park która już sie nie liczy w walce o Mistrzostwo ligi.
A więc 4-ty  tytuł dla Waweli jest w zasiegu ręki.
Skład: Bartosz,Guzik,Zagone,Lasek,Garga,Szarek,Madro,Krakowiak,Drewicz, Sikora.
Wchodzili: Motolko,Pawula,Rządkowski,Czerwiński,Bigosiński,Fortuna.

06/19/2011

To było do przewidzenia ,-Rams przyjechał w mocno wzmocnionym składzie i od pierwszych minut widać było że tak łatwo nie sprzeda swojej skóry.

Chociaż do przerwy Wawele przegrywały 0:1 ,ale z przebiegu gry to oni powinni prowadzić przynajmnie różnicą dwóch bramek.Dwie sytuacje w pojedynke z bramkarzem gości i jedna poprzeczka.Po przerwie Wawele troszke przycisnęli rywala i w krótkim odstępie czasu zdobyli dwie bramki.Najpierw Madro po wybiciu rzutu rożnego strzałem głową wyrównał ,a w chwile póżniej weteran chicagoskich boisk Tadeusz Sikora ogrywając obrone przeciwnika wjechał w swoim stylu do bramki.Wszystko wskazywało na kolejne zwycięzstwo Waweli ,ale tym razem sędzia nie popisał sie uznając bramke dla gości z ewidentnego spalonego.W sumie to nie krzywdzący wynik dla obu drużyn ,a Wawele tym remisem przypieczętowali swój 4 -ty tytuł mistrzów w lidze.

Gratulacje . Skład drużyny Waweli: Bartosz-Guzik-Lasek-Litkowiec-Zagone–Madro-Szarek-Krakowiak-Garga-Sikora-Drewicz

wchodzili:Motolko-Pawula-Rządkowski-Fortuna-Maczugowski.

Ostatni mecz sezonu w niedziele 26-go czerwca o godzinie 11:00 – COD

OSTATNI MECZ WAWEL NIE MIAŁ WIĘKRZEGO ZNACZENIA CO DO POZYCJI WAWELI NIE MNIEJ JEDAK WAWEL POTRAKTOWAWLI TEN MECZ JAK KAŻDY INNY I NIE POZOSTAWILI CIENIA WĄTPLIWOŚCI KTO RZĄDZI WLIDZE WYGRYWAJĄC Z DRUŻYNĄ OAK PARK 10:1

BRAMKI STRZELALI: LASEK 3, SIKORA 2,HERNANDEZ2, SZAREK,PAWULA,DREWICZ

TERAZ NASTEPUJE PRZERWA I ZASŁUZONY ODPOCZYNEK!!!