ROK 1989-1990
Rozgrywki:
Wiosenno-Jesienne
ROYAL WAWEL OVER 30
Zakończył na II – miejscu.
Stoją: A. Plewa, St. Sojka, A. Deptuch, R. Zamojdzik, H. Stroniarz, J. Siwiec
Klęczą: J. Drewicz, T. Kojs, Zb. Mroziński, St. Szczerba, W. Skrzynkowicz.
Brakuje: A. Narczygłowy, A. Zarycki
ROK 1990 w Rozgrywkach Halowych Odeum
ROYAL WAWEL – zdobył: III-miejsce
w rozgrywkach: Wiosenno-Jesiennych
- zdobył: IV-miejsce
Pomimo mocnych zmian kadrowych, zawodnicy ciągle utrzymywali się w ścisłej czołówce Ligi Metropolitan.
Nieco słabszy okazał się rok 1991.
Osłabiona drużyna odejściem A. Warczygłowy do „Wisły” oraz kontuzja H. Stroniarza a także wyjazd Zb. Mrozińskiego do Polski – uplasowała się na III-miejscu w swojej grupie i nie zakwalifikowała się do „Play Offu”.
W igrzyskach Polonijnych w St. Louise w półfinale przegrała z zespołem EAGLES w rzutach karnych w normalnym czasie mecz zakończył się remisem: 2:2
Bramki – 2-e strzelił: J. Drewicz
z 1991 r.
Stoją: M. Stolczyk, K. Sokołowski, R. Zamojdzik, B. Stolczyk, St. Sojka, J. Siwiec, A. Plewa.
Klęczą: W. Krakowiak, T. Kojs, T. Panek, J. Drewicz „C”, Zb. Mroziński
W roku: 1991-1992 ubyli z Drużyny:
Mikos Adam, Stolczyk Bogdan, Bargieł Ryszard – wyjazd do Polski.
Bartosz Andrzej, Krakowiak Waldemar – powrót do I drużyny
Stroniarz Henryk – przerwa zdrowotna
ROK 1992
SEZON HALOWY:
Halowe rozgrywki na początku roku przyniosły zespołowi Royal Wawel – Over 30 I-miejsce
i kolejno: „Najlepszego Bramkarza” – A. Bartosza
oraz: „Najlepszego Strzelca” – R. Bargieła
Skład zwycięskiego zespołu.
Stoją: M. Stolczyk, A. Mikoś, B. Stolczyk, R. Bargieł, R. Zamojdzik, J.Siwiec
Klęczą: J. Drewicz, T. Rulka, T. Panek, St. Karaś, W. Krakowiak
Brak: A. Bartosza
Kontuzja Jurka Drewicza (złamana noga) w meczu z „Concordią” wyeliminowała Go na okres 1 roku z rozgrywek piłkarskich.
ROK 1992 Rozgrywki:
Wiosna-Jesień
Kadra zawodników na rok 1992
Stoją: St. Sojka, M. Stolczyk, A. Deptuch, R. Zamojdzik, Zb. Klimczyk, D. Celewicz, K. Sokołowski, J. Kwaśnik, St. Szczerba – (powrót do Polski)
Klęczą: A. Plewa, Wł. Groński, Zb. Paszkiewicz, St. Karaś, J. Drewicz – (rekonwalescencja), T. Panek, W. Nowak, T. Kojs
IV – miejsce w Grupie