Guinness vs. RoyCra vs. 2:3
Br. Wałęga, Pudełko, Samobójcza

Sezon 2019

11/10/19

Royal Cracovia w sezonie 2019 zajęli 3-cie miejsce, i na zakończenie sezony odbył sie mini play off o puchar ligi MSL im Phila Riessa z udziałem pierwszych 4-ech drużyn w którym to piłkarze RocCrac przegrali walkę o finał z Connection 5:3

Mecz przebiegał w szybkim tempie i stal na dobrym poziomie z lekka przewagą Connection.RoyalCracovia dwa razy obejmowala prowadzenie 1:0 i 2:1 po ładnych kontratakach zakończonych bramkami Roberta Pudełko.Niestety błędy w obronie i drugiej linii
spowodowały odrobienie strat i wyjście na prowadzenie 3:2 przez Connection.Zdołał jeszcze strzelić Sławek Strzesak na 3:3,ale co raz bardziej dawało o sobie znać zmęczenie a na domiar złego  sędzia podyktował niesłuszny rzut karny którego obronił Motolko ale przy dobitce nie miał szans.  Następnie z boiska wyleciał Peter Dimas za druga zolta kartke ,mimo tego zdołaliśmy jeszcze przeprowadzić kilka akcji po których mogly pasc bramki.Niestety nie udalo sie a Connection strzelilo na 5:3 i niedługo po tym sędzia zakończył to spotkanie.
Sklad: Motolko(bramkarz)- Warias,Blajda,Bury,Strzesak,Wawrzynczyk,Paluszek,Valencia,Sowacki,Pudełko,Dimas.

Rezerwowi:Pawula,Krakowiak,Kaczyński.
Bramki:Pudełko 2,Strzesak.

10/27/19

Guinness FC  vs  RoyalCracovia   2:3

Wygrany mecz , ale wcale nie daje satysfakcji z wygranej, chaos ,niecelne 100% strzały i masa nie wykorzystanych sytuacji.

Jak najszybciej o tym meczu trzeba zapomnieć !!!

Mimo szybkiego prowadzenia ,gospodarze jeszcze szybciej odpowiedzieli dwoma bramkami i dopiero w drugiej połowie zdobyliśmy wyrównującą bramkę, i to by było na tyle do końca meczu, jak by nie samobójcze trafienie gości ,to ten mecz zakończył by się remisem.

Skład: Soja, Ryan, Drabik, Wawrzyńczyk, Valencia, Strzesak, Palusheck, Warjas, Dimas, Pudełko, Wałęga,

Kaczyński, Ptak, Pawula

Br. Wałęga (karny) Pudełko,i samobójcza.

Ostatecznie RoyalCracovia w sezonie 2019 zajęli 3 miejsce !

Teraz na pocieszenie zostanie rozegrany PlayOff o Puchar Phila Riessa w dniach 11/10 i 11/17  2019 z udziałem pierwszych 4-ch drużyn !

Connection

Green White

RoyalCracovia

Wings

10/20/19

Youths  vs RoyCrac  1:3

Pierwsza polowa meczu upłynęła pod  znakiem znacznej przewagi RoyCrac nad Youths, ale żadne bramki nie padły
chociaż okazji do ich zdobycia było dużo.Po przerwie obraz gry wiele się nie zmienił z tym ze Youths wyprowadzało bardzo groźne kontrataki i po jednym z nich zdobyła gola.Sytuacje pogorszyły jeszcze kontuzje których doznali Blajda, Dimas i Grela.Rezerwowi staneli na wysokosci zadania i bramki w końcu padły inna rzecz ze przeciwnicy opadli już z sił.

Skład:

Soja-Ryan,Blajda,Grela,Warias,Palusheck,Strzesak,Valencia,Sobolewski,Dimas,Pawula.
Rezerwowi:Drabik,Kaczyński,w czasie trwania meczu dojechali jeszcze Ptak i Sowacki.

Bramki: Ptak,Pawula, Sowacki

10/13/19

„Trzynastka” pechowa dla RoyCrac, bo przegrali z Connection aż 0:5, choc można było nawet zremisować jak nie wygrać bo rywale przez większość czasu grali w „10″ – ke, później się straty wyrównały bo i zawodnik RoyCrac też wyleciał z boiska i od tej pory już tylko Connection rządził na boisku.

Ogólnie Bardzo slaby mecz w naszym wykonaniu,chyba najsłabszy w tym sezonie.Po niezłym naszym początku i kilku dobrych akcjach to niestety Connection zdobywa bramkę i zaczyna kontrolować mecz.Około 15 minuty po jednej z akcji A.Wałęga wychodzi sam na sam z bramkarzem i zostaje  faulowany tuz przed polem karnym,obronca dostaje czerwona kartke.Do przerwy nie udaje sie nam wyrownac po mimo gry w przewadze.Tuz po przerwie Connection zdobywa druga bramke a następnie w podobnej sytuacji jak przed przerwa, tyle ze pod naszym polem karnym ,R.Blajda wylatuje z boiska za faul na zawodniku  Connection i w naszym zespole wszystko przestaje działać,mnoza sie bledy we wszystkich formacjach.  Connection zdobywa kolejne bramki i wysoko wygrywa mecz.

Skład: Soja, -T.Ryan,W.Warias,S.Strzesak,R. Bury(nowy zawodnik),O.Ortiz,J.Kolodziej,R.Pawula,D.Sobolewski,P.Dimas,A.Wałęga.

H.Pikul,C.Valencia,R.Blajda,K.Drabik,J.Motolko,A.Kaczyński, Bańkowski(nowy zawodnik)

10/06/19

Green White  vs  RoyalCracovia  0:3

Wreszcie zawodnicy RoyCrac pokazali na co ich stać, super widowisko na murawie i cenne zwycięstwo nad zawsze groźnym przeciwnikiem.

Zawodnicy Green White tym razem musieli uznać wyższość RoyCrac i nie mieli nic do powiedzenia!

Bramki: Motolko, Sobolewski, Wawrzyńczyk

Skład: Soja, Ryan,Warjas, Strzesak, Sobolewski, Wawrzynczyk, Tomczyk, Dimas, Pudełko, Pawula,

Motolko, Cezar, Kaczynski, Drabik, Pikul

09/22/19

RoyCrac  vs Wings  0:0

Nic ciekawego nie działo się na boisku przez 90 minut, od czasu do czasu groźniejsze ataki wyprowadzali goście ,ale bramkarz RoyCrac – Drabik – wychodził z nich obronną ręką i właściwie to dzięki niemu RoyCrac uratowali remis !

Skład: Drabik, Tomczyk, Kluever, Warjas, Valencia, Palusheck, Pudełko, Wałęga Pawula,

Ortiz, Kaczyński, Wawrzyńczyk, Motolko.

09/15/19

Przegrana w derbach Chicago RoyCrac na własne życzenie !

RoyCrac  vs.  Victoria  0:2

Do przerwy 3 -y,  100%- owe sytuacje nie wykorzystane, goście nie oddali ani jednego strzału na bramkę !!!

Po przerwie jedna wrzutka z 30 metrów na bramkę RoyCrac i piłka wpadła za plecy bramkarza. (kuriozum)

W dalszym ciągu napór na bramkę gości trwa, słupek, poprzeczka , 2 X sam na sam i nic, a goście znów raz wrzucają piłke na pole karne i celne trafienie głową Paluszka i samobój !!!

Skład: Łukasiak,Kołodziej, Tomczyk, Kluever, Warjas, Drabik, Valencia, Palusheck, Pudełko, Wałęga Pawula,

09/08/19

International  vs RoyalCracovia   2:4

Mecz zaczął się pechowo,ponieważ przeciwnik strzelił bramkę w samo okienko.Mecz był prowadzony w szybkim tempie i mógł się podobać.

Z biegiem czasu RC zaczęło przeważać i strzelać bramki ale International wyprowadzał groźne kontrataki i strzelił na 2:3, zrobilo sia trochę

nerwowo ale bramka Motylki w końcówce meczu uspokoiła mecz .

Br. Pawula, Ortiz, Wałęga, Motolko,

Skład:  Łukasiak, Tomczyk, Palushek, Blajda, Ryan, Kluever, Sowacki, Pikul, Valencia, Pawula, Wałęga,

Ortiz, Pytel, Drabik, Dimas, Motolko, Soja, Kaczyński, Krasowski

08/25/19

RoyalCracovia vs. Rams  9:3

Dziwny był to mecz  , bo goście rozpoczęli grę w 9-ke i po 15 minutach gry prowadzili 2:1

Chaos wdarł się do całej drużyny RoyCrac ,ale z upływem czasu wszystko wracało do normy, i na przerwę piłkarze RoyCrac

schodzili z prowadzeniem 6:3

Druga połowa to już kontrolowana gra i w tyłach i w pomocy.

Bramki : Kołodziej 3, Pudełko 3, Pikul, Strzesak, Ortiz.

Skład: Soja, Ryan, Blajda, Warjas, Cezar, Sowacki, Strzesak, Kołodziej, Pikul, Pudełko, Motolko

Palushek, Kluevert, Grela, Kaczyński, Pawula, Ortiz, Ptak, Drabik.

Sezon 2019 ligi Metro rozpoczęty !

06/30/19

RoyalCracovia  vs.  Youths  6 : 1

Tylko w pierwszej połowie piłkarze Youts starali się dorównać piłkarzom RoyCrac, co z reszta było odzwierciedlone wynikiem 1:1.

Przy 90 stopniowym upale lepiej znieśli drugą połowę piłkarze RoyCrac strzelając 5 bramek.

Br. Pudełko,Sowacki, Wawrzyniak, Pikul i Sobolewski 2

Skład: Łukasiak, Ryan,Blajda,Palushek,Kluever,Sowacki,Warjas,Pytel,Pikul, Pawula, Pudełko

Wawrzyńczyk,Sobolewski,Drabik,Bajorek,Orszulak,Kaczyński

06/23/19

Na ten mecz czekali wszyscy zawodnicy , był to hit kolejki ,albowiem Connection nie przegrali jeszcze meczu !

Odmłodzona drużyna Connection na razie jest najlepsza w naszej lidze, co też pokazała na boisku że nie jest łatwo z nimi wygrać !

RoyCrac  vs. Connection  1:1

Wynik jak najbardziej sprawiedliwy bo i piłkarze RoyCrac jak i Connection mogli to spotkanie wygrać .

Sklad: Lukasiak, Ryan, Blajda,Warjas,Pytel,Sowacki,Kosmala,Pudełko,Wawrzyńczyk,Wałęga,Pawula.

Krakowiak,Kaczyński,Motolko, Sobolewski,Drabik,Palushek

06/16/19

Rams  vs. RoyCrac  2:3

Nie było to łatwe zwycięstwo, choć wydawało się że będzie z „górki”

Przewaga RoyalCracovii ,ale mnożyły się błędy w naszej obronie i Rams mieli swoje sytuacje bramkowe a dwie z nich wykorzystali.

Zaczął Sowacki na 1:0,Pudełko na 2:0,Wawrzynczyk na 3:1. Ale Rams zdołali zbliżyć się na 3:2 znów po błędzie obrony…

Sklad: Lukasiak, Ryan, Blajda,Warjas,Pytel,Sowacki,Pudełko,Wawrzyńczyk,Drabik,Wałęga,Pawula.

Krakowiak,Kaczyński,Lasek,Z.Soja.

06/09/19

Szczęśliwy remis RoyCrac !!!

RoyCrac  vs.  Green White  2:2

Nie był to udany mecz w wykonaniu piłkarzy RoyCrac, chociaż początkowe minuty były obiecujące. Kilka dobrych akcji na początku pierwszej połowy ,kilka rajdów,kilka strzałów na bramkę przeciwnika, miedzy innymi silny strzał Jurka Motolki ,po którym bramkarz  „wypluł ” piłkę ale dobitka Pawuli dała prowadzenie RoyCrac.

Po przerwie goście przejęli inicjatywę ,wyrównali po błędach obrony i jeszcze strzelili gola po rzucie karnym (zupełnie nie potrzebny faul) i wydawało się że już nie oddadzą zwycięstwa ,ale ostatni akcja meczu i ostatni strzał w wykonaniu Sowackiego dał remis i to szczęśliwy remis w tym meczu !

Br. Pawula,Sowacki

Skład: Łukasiak, Strzesak, Kaczyński, Orszulak, Pikul, Sobolewski, Sowacki, Wawrzyńczyk,  Pudełko, Pawula, Wałęga,

Motolko, Krakowiak, Drabik,

05/19/19

Wings  vs. RoyalCracovia  3:2

Słabiutki występ RoyCrac !!! i w dodatku bez bramkarza !

Nie był to udany występ piłkarzy RoyCrac , przez 90 minut jeden celny strzał na bramkę przeciwnika ,a przecież grali prawie dobrym składem ,no ale bez podstawowego golkipera trudno o dobry wynik !

Skład: Tomczyk,Blajda,Warjas,Kaczyński,Pikul,Krakowiak,Sowacki,Wawrzyńczyk,Pawula,Lasek,Pudełko,

Bajorek,Kołodziej,Sobolewski

Br. Pudełko i samobójcza (Wings)

05/12/19

Derby Chicago na remis

Victoria Chicago  vs. RoyalCracovia   3:3  (3:0)

RoyalCracovia zaczęli z Motolkiem w bramce ponieważ Lukasiak spóźnił się na mecz .Wykorzystała to Victoria strzelając szybko 2 gole przy biernej postawie naszej obrony, do tego dołożyła trzecią bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego. RoyalCrac mieli swoje sytuacje ale ich nie wykorzystali.
Po przerwie mecz wyglądał zupełnie inaczej,raz po raz sunęły ataki na bramkę Victorii i padły 2 bramki dla Royal Cracovia, choć sytuacji bramkowych było bardzo dużo. W końcówce spotkania faulowany był w polu karnym  Pawula i rzut karny wykorzystał Pudełko.
Sklad RoyalCrac : Motolko(Bramkarz),Strzesak,Blajda,Ryan,Warias,Paluszek,Sowacki,Kołodziej,Wawrzyńczyk,Pudełko,Wałęga.
Lukasiak,Sobolewski,Pawula,Krakowiak,Orszulak,Krasowski,Kaczyński.Bramki:Pudełko 2,Pawula.

Pierwszy mecz RoyCrac musieli przełożyć ze względu na złe warunki atmosferyczne .

05/05/19

Ale drugi mecz z International odbył się przy pięknej pogodzie, a co za tym idzie pięknie otwarty sezon i komplet punktów, bo RoyCrac nie pozostawili żadnych złudzeń rywalowi i wygrali spotkanie 8:1. Jak widać była to gra prawie na jedna bramkę ,ponieważ tylko przez pierwsze 15 minut rywale dotrzymywali tempa RoyCrac !

Bramki : Wałęga 3, Pudełko 2,Pawula 2, Sobolewski 1

Skład: Łukasiak, Ryan,Blajda, Palushek , Warjas, Sowacki, Pytel, Wawrzyńczyk, Kosmala, Pawula, Pudełko,

Wałęga, Motolko, Lasek, Strzesak, Ulmaniec, Krasowski, Kaczyński, Sobolewski, Bajorek.