Sezon 2019 ligi Metro rozpoczęty !

05/12/19

Derby Chicago na remis

Victoria Chicago  vs. RoyalCracovia   3:3  (3:0)

RoyalCracovia zaczęli z Motolkiem w bramce ponieważ Lukasiak spóźnił się na mecz .Wykorzystała to Victoria strzelając szybko 2 gole przy biernej postawie naszej obrony, do tego dołożyła trzecią bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego. RoyalCrac mieli swoje sytuacje ale ich nie wykorzystali.
Po przerwie mecz wyglądał zupełnie inaczej,raz po raz sunęły ataki na bramkę Victorii i padły 2 bramki dla Royal Cracovia, choć sytuacji bramkowych było bardzo dużo. W końcówce spotkania faulowany był w polu karnym  Pawula i rzut karny wykorzystał Pudełko.
Sklad RoyalCrac : Motolko(Bramkarz),Strzesak,Blajda,Ryan,Warias,Paluszek,Sowacki,Kolodziej,Wawrzynczyk,Pudełko,Wałega.

Lukasiak,Sobolewski,Pawula,Krakowiak,Orszulak,Krasowski,Kaczyński.

Bramki:Pudełko 2,Pawula.

Pierwszy mecz RoyCrac musieli przełożyć ze względu na złe warunki atmosferyczne .

05/05/19

Ale drugi mecz z International odbył się przy pięknej pogodzie, a co za tym idzie pięknie otwarty sezon i komplet punktów, bo RoyCrac nie pozostawili żadnych złudzeń rywalowi i wygrali spotkanie 8:1. Jak widać była to gra prawie na jedna bramkę ,ponieważ tylko przez pierwsze 15 minut rywale dotrzymywali tempa RoyCrac !

Bramki : Wałęga 3, Pudełko 2,Pawula 2, Sobolewski 1

Skład: Łukasiak, Ryan,Blajda, Palushek , Warjas, Sowacki, Pytel, Wawrzyńczyk, Kosmala, Pawula, Pudełko,

Wałęga, Motolko, Lasek, Strzesak, Ulmaniec, Krasowski, Kaczyński, Sobolewski, Bajorek, Strzesak.