Br. Wałęga, Pudełko, Samobójcza

Royal Wawel Mistrzem Ligi!!!

2010-04-28

11/08/2015

Royal Cracovia w podwójnej koronie – po zwycięztwie nad Eaglas 2:0 w pucharowym meczu piłkarze RoyCrac udowodnili swoją wyższość !!!

Ciężko będzie jakiejkolwiek drużynie pochwalić się takimi osiągnięciami jakie RoyalWawel-Cracovia zdobyła przez 5 lat  grania w lidze ISML OldTimers Over 50!

Royal Wawel over 50 Misrzem ligi Metropolitan
Poraz 4-ty z rzędu piłkarze Royal Wawel zdobyli mistzostwo ligi pokonując w meczu na szczycie druzyne grecka Olimpic 6:0(2:0)
Wawele nie pozostawili zadnych złudzeń kto rzadzi w lidze. Druzyna grecka nie miała najmniejszych szans ,poprostu w tym dniu Wawele byli nie do pokonania
Kapitalna gra całego zespołu, i 6 bramek to jest majstersztyk. Kolejnym hat-trickiem popisał sie Rysiek Pawula ,a okrasą całego meczu była bramka weterana chicagowskich boisk Tadzia Sikory,jego strzał pod poprzeszke z 25 metrów poderwał wszystkie serca.Gratulacje dla całego zespołu!
A oto zwycieżka druzyna :
Andrzej Bartosz- Hernandez Ramon-Adam Guzik-Zbigniew Maczugowski-Marek Trzaska-Toni Ulmaniec,Leszek Garga- Leszek Szarek,Toni Madro,-Leszek Krasowski, -Marek Rządkowski,- Tadeusz Sikora, Toni Stachura,- Rysiek Pawula.
Ponadto w sezonie grali ,Leszek Czerwiński, – Tadeusz Kois,Dominik Adamiak, Marek Ptak,- Waldemar Krakowiak,- Jurek Motolko,- Jurek Drewicz, niestety ci ostatni trzej z  powodu kontuzji nie mogli zagrać w ostatnich meczach!
Teraz następuje przerwa wakacyjna a Wawele bedą przygotowywać sie na tourne  do Polski które odbedzie się od 9-go  września we Wrocławiu a skonczy 18-go w Krakowie!

Gratulacje
W dniach od 21-go sierpnia przez caly weekand trwał Tutniej Polonijny organizowany przez AAC Eagles w Yorkville.

W ostatnim dniu turnieju rozegrany został mecz towarzyski  oldboji pomiedzy druzyna Royal Wawel mistrzem Ligi IMSL a nową druzyna oldboji Eagles,byc moz że juz wystartują na jesień w rozgrywkach ligowych
Mecz wygral Royal Wawel 2:1(1:0). Bramki strzelili :Jurek Drewcz i Jurek Motolko

Skald Waweli” Bartosz,Maczugowski,Krakowiak,Trzaska,Kois, Pikul,Garga, Madro,Szarek, Drewicz Sikora.

Wchodzili:Czerwinski,Stachura,Setkowicz,Motolko

Runda Jesienna 2010/2011

Wawele nie zwalniają tempa! W kolejnym meczu rundy jesiennej Wawele
rozgromili zespół Oak Park 10 :1(5:0), pomimo ze grali w 10-ke.Kilku
zawodników kontuzjowanych a kilku jeszcze bawi w polsce!
Bramki strzelali:Pawula 4,Szarek2, Sikora 2,Drewicz 2.
Skład:Sawicki,Krakowiak,Garga,Trzaska,Kois,Madro,Pawula,Sikora,Szarek,Drewicz
Nie zbyt wymagajacy przeciwnik co swiadczy wynik meczu.
Nastepny mecz to derby polonijne otóż Wawele graja z Eagles o 13:45 na COD!

I juz wszystko wiadome !

Royal Wawel vs Eagles  3:0 !!!

Bramki: Garga,Krakowiak,Pawula

Skład:Sołtyszewski,Maczugowski,Guzik,Trzaska,Kois,Szarek,Garga,Krakowiak,Pawula,Sikora ,Drewicz. Wchodził Sawicki

17 Pazdziernik 2010

Royal Wawel zatrzymany !!!

W meczu na szczycie RW zremisował z dyżyna HCC United 1:1 (0:0)

Br. Motolko

Skład: Sawicki,Guzik,Marek,Trzaska,Ulmaniec,Garga,Szarek,Madro,Krakowiak,Motolko, Drewicz

wchodzili: Pawula,Kois,Sikora,

Coprawda dużo szcześcia miała druzyna HCC United poniewaz zdołali wyrównać niemal że w ostatniej minucie meczu.

Royal Wawel dalej na fali !
W niedzielnym meczu oldboji ,pilkarze Royal Wawel odprawili zespol RAMS ktory staral sie nawiazac kontakt z czolowka ligi.
Juz w pierwszej polowie Wawele prowadzily 3:0 po strzalach Madry,
Szarka ,i Pawuli. Przystepujac do drugiej czesci spotkania Wawele mieli
nieco lzejsze zadanie albowiem rywal gral w oslabieniu po czerwonych 2
kartkch .Wawele grali bardzo asekuracyjnie bez wiekszego wysilku a dobil
rywali Jurek Drewicz strzelajac czwarta bramke ,Tak wiec Wawele wygrali
ostatecznie 4:0.
Sklad: Sawicki,Marek,Krakowiak Guzik,Maczugowski,Madro, Szarek, Garga ,Pawula ,Motolko ,Drewicz, wch. Sikora!
Jak widac po skladzie nie zaduzo zawodnkow w koncowce pierwszej
rundy Wawele posiadaja ,ale calkiem spokojnie radza sobie nawet w
uszczuplonym skladzie. Teraz w najblizsza niedzie le  rozegrane zostana
Ply-offy ,tak wiec Wawele jeszcze raz zmierza sie z niepokonana do tej
pory druzyna w lidze HHC United .Poczatek spotkania o 12 w poludnie na
COD!Pażdziernik 31, 2010  dla Waweli !!!Juz wszystko wiadomo!!! Po wspanialym zwyciezstwie pilkarzy Royal Wawel nad niepokonana dotychczas druzyna w lidze oldboji HHC United 4:0 Royal Wawel zostal mistrzem jesieni .Wspanialy mecz i dominacja Waweli .Konto bramkowe otworzyl Waldemar Krakowiak po wspanialym strzale z 20 metrow w same okienko,to poderwalo Wawele do jeszcze smielszych atakow i po jednej z centr Marka Trzaski, Leszek Szarek  tylko musna glowa pike zmieniajac kierunek pilki i bylo juz 2:0.
Rywale musieli zareagowac wyprowadzajac kilka groznych akcji ,ale kontra Waweli na 5 minut do konca pierwszej polowy w wykonaniu Jurka Drewicza dobila rywali. Tak ze Wawele schodzac na przerwe mieli 3 bramki w zapasie i mialo byc juz spokojnie do konca meczu. W drugiej oslonie na poczatku w niepotrzebne przepychanki wdal sie Jozek Marek i w rezultacie czerwona kartka i Wawele mialy juz do konca spotkania grac w dziesiatke .Jednak w tym dniu Wawele byli nie do przejscia nawet grajac w 10 -ke potrafili nie tylko dzielnie sie bronic ale i nawet skutecznie kontrowac ,bo po jedej z kontr znow kapitan druzyny Jurek Drewicz dal o sobie znac i po doskonalej centrze Tadka Sikory dopelnil formalnosci na 4 do zera ! Brawa dla calego zespolu.Po mimo jednego meczu zaleglego z Olimpic ,ktory odbedzie sie w nadchodzaca niedziele (7-y listopad) o godzinie 14-ej na sztuczniej nawieszchni COD, Wawele sa liderami ligi.
Sklad:Sawicki-Mare-Guzik-Trzaska – Czerwinski – Madro-Garga-Krakowiak-Szarek- Pawula- Drewicz
wchodzili: Sikora, Motolko,Maczugowski,Kois
Br, Krakowiak,Szarek Drewicz 2 !!!!Listopad 07,2010

W zaległym meczy „niespodzianka” tylko remis!

OD 4:0 do 4:4!!!!!!
Piłkarze Royal Wawel zakończyli sezon jesienny ostatnim meczem z Olympic.
Miała to być tylko formalność ,no i była do 75 minuty, albowiem piłkarze RW prowadzili 4:0 i w ciagu 5 minut stracili 3 bramki.
A potem sedzia dopełnil formalności dyktując karnego w ostatnich
minutach za faul przed polem karnym i odgwizdany dopiero po 30 sek. na
krzyki zawodników Olympic.Natomiast wogóle nie zauważył ewidentnej ręki w
polu karnym Olympic po strzale Jurka Drewicz
Widocznie tak miało być! Z drugiej strony zespół Waweli przystąpił do tego spotkania mocno osłabiony.
Zabrakło Adama Guzika ,Leszka Szarka,Józka Marka ,Henryka Pikula czyli prawie całej etatowej obrony i pomocy!
Bramki:Czerwiński,Sikora,

Madro,Motolko
Skład:Sawicki,Maczugowski,Krakowiak,Trzaska,Czerwiński, Madro,Garga,Pawula,Motolko,Sikora,Drewicz.
Wchodzil:Stachura.

Z przyjemnością zawiadamiam że w rundzie rewanżowej sezonu 2010/2011 do druzyny RW  dołączył kol. Krzysztof Lasek i Jan Fortuna.

ROYAL WAWEL PO RAZ CZWARTY MISTRZEM LIGI IMSL W SEZONIE 2010/2011

15 MECZY Z TEGO 12 WYGRANYCH I TYLKO 3 REMISY , TO DOROBEK WAWELI W SEZONIE 2010/2011.

DRUŻYNA WAWELI PRZEZ CAŁY SEZON WYSTĘPOWAŁA W NASTEPUJĄCYM SKŁADZIE:

BRAMKARZE: BARTOSZ – SAWICKI, OBROŃCY: GUZIK,KOIS,LITKOWIEC,ZAGONE,KRASOWSKI,MACZUGOWSKI,BIGOSIŃSKI,CZERWINSKI,TRZASKA,PIKUL

POMOCNICY I NAPASTNICY: MADRO,SZAREK,GARGA,KRAKOWIAK,FORTUNA,RZĄDKOWSKI,MOTOLKO,PAWULA, SIKORA,HERNANDEZ,LASEK,DREWICZ

BYŁ TO WSPANIAŁY SEZON ,GRATULACJE DLA CAŁEGO ZESPOŁU!